Usługi stolarskie

- Sprzedaż płyt, oklein oraz okuć

- Rozkrój płyt meblowych

- Okleinowanie

- Nawiercanie otworów montażowych w płytach meblowych

- Usługi projektowania mebli, aranżacji wnętrz

- Frezowanie na centrum 5 osiowym

- Produkcja frontów meblowych

- Szlifowanie płaszczyzn na szlifierce szerokotaśmowej, szerokość do 1000mm

- Struganie grubościówką  o szerokości do 750mm,

- Usługi prasą membranową 3000 x 1500

- Usługi prasą hydrauliczną 250 ton

- foto obrazy do 1600 x 3000, frezowane ażurów dekoracyjnych

 

Aktualny cennik:

Cennik do konca 2022

 

Ulotka:

MODERNA-CREATIVA-FACTORY_ZAKRES-USLUG-I-CENNIK

 PARK MASZYNOWY

 

 

 

Okleiniarka Felder Thempora F600 glueBox

Możliwość oklejania płyt w zakresie od 8 do 40 mm obrzeżami od 0,4 mm do 6 mm.W standardzie oklejamy za pomocą kleju EVA lecz posiadamy możliwość klejenia klejem PUR. Zlecając Nam oklejanie formatek zapewniamy najwyższą jakość i wykończenie obrzeża wraz z za oblaniem naroży. Posiadamy możliwość oklejania listwami drewnianymi do 6 mm grubości.

 
 
 
 

 

Okleiniarka krzywoliniowa Vitap Eclipse 2.0


Oklejanie formatów krzywoliniowych z zachowaniem powtarzalności i wysokiej jakości nie jest łatwe na konwencjonalnych maszynach, dlatego też gamę naszych usług poszerza półautomatyczna okleiniarka do płyt o niestandardowym kształcie. Maszyna jest w stanie oklejać formatki od 16 do 40 mm grubości. Zakres pola roboczego to imponujące 2800 mm.

 

 

 

 

Piła panelowa MasterWood MS320


Piła panelowa stworzona dla najbardziej wymagających klientów, dzięki możliwości cięcia pakietowego (4 płyty po 18 mm za jednym cięciem), jesteśmy w stanie zoptymalizować proces cięcia, a dzięki temu zaoferować niższą cenę rozkroju. Zamawiając u nas rozkrój płyt meblowych, klient płaci za realną długość cięcia, a nie sumę obwodu formatek. 

 

 

 

 

 

Piła formatowa Felder K900S i piła taśmowa do drewna


W przypadku nietypowych zleceń posiadamy  do dyspozycji klienta piłe formatową i taśmową na której realizujemy cięcie proste jak i zacinanie na ucios.

 

 

 

 

 

 

 

Centrum 5-cio osiowe Biesse Rover AS

Posiadamy w naszym zestawie maszyn 5-cio osiowe centrum obróbcze, które jest w stanie wykonywać najtrudniejsze operacje obróbki 3D. Pole robocze maszyny to 3000x1500x200 mm.Przy frezowaniu frontów o skomplikowanych kształtach, centrum 5-cio osiowe pozwala zaoszczędzić na czasie maszynowym w porównaniu z maszynami 3-osiowymi. Krótszy czas maszynowy, to mniejszy koszt dla klienta.

 

 

 

Centrum 3 osiowe STC 753

 

Dzięki 3 osiowej frezarce z stołem płaskim jesteśmy w stanie frezować detale mało gabarytowe z wysoką precyzją. Obszar pola roboczego to imponujące 700x500x300mm. Maszyna z powodzeniem frezuje nie tylko w drewnie ale także w metalach nieżelaznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Centrum wiertarskie Vitap Point2

 

Zwiercanie płyt meblowych minimalizuje czas montażu i zmniejsza ryzyko pomyłek, dlatego w naszych usługach znajdą Państwo kompleksową usługę wiercenia na maszynie sterowanej numerycznie.Centrum które posiadamy minimalizuje koszt wiercenia, który w przypadku konwencjonalnych centrów frezujących jest relatywnie wysoki.​

 

 

 

 

 

Usługi obróbki drewna na maszynach konwencjonalnych

W pakiecie usług stolarskich które posiadamy należy również obróbka drewna litego.

Znajdą Państwo u Nas usługę strugania na grubościówce o szerokości 800 mm, szlifowanie na szlifierce szerokotaśmowej o szerokości 1000 mm a także obróbkę na frezarce dolnowrzecionowej. Dział obróbki drewna litego uposażony jest także w doświadczonych pracowników z ponad 30 letnim doświadczeniem pracy w drewnie.